dit was tomorrow’s economy
Computers, slimme algoritmes en robots nemen ons werk over terwijl we in onze vrije tijd niet kunnen stoppen met swipen, bingen en liken. Ons leven wordt gestuurd en bepaald door data en technologie. Wat doen deze ontwikkelingen met onze economie? En wordt onze identiteit niet te veel gedomineerd door werk en de online versie van onszelf?
Tijdens dit Brainwash Weekend op 25 april onderzochten we met filosofen, economen en kunstenaars de plek die werk en technologie innemen in ons leven en verkennen we hoe de toekomst van arbeid er uit zal zien. Kaarthouders kunnen alle programma’s tot 2 weken na het event terugkijken.
lees meer

leestips voor tomorrow’s economy
Voor ons tweede Brainwash Weekend, nu over de toekomst van de economie, hebben we weer een mooi rijtje sprekers om aan je voor te stellen. Met deze leestips van ons hoofd programmering Machteld Vinkenborg kom je op 25 april goed beslagen ten ijs.

mia you: the love song of my hologram
Voor ons Brainwash Weekend over Tomorrow’s Economy schreef dichter Mia You een gedicht over de toekomst van werk, identiteit en de vraag of een hologram haar werk zou kunnen overnemen.

thijs launspach: laat je niet uitputten door moordende prestatiedruk
Waarom verliezen we ons zo in ons werk? En hoe zorgen we dat werk de moeite waard blijft, zonder aan stress ten onder te gaan?